به ازای مشاهده هر صفحه از وب سایت خانه کیفیت ایرانیان، مبلغ 1,000 تومان کیف پول شما شارژ خواهد شد و می توانید اقدام به خرید محصولات خانه کیفیت نمایید.

برای استفاده از این قابلیت، ابتدا لاگین کنید. ورود / عضویت
  • برای قطعی شدن رزرو شماره تماس خود را به صورت صحیح وارد کنید.
چطور در مدرت زمان کمتر از ۶ ماه، از طریق فعالیت در بازار فارکس به درامد + ۲هزار دلار برسیم؟؟

دوست عزیزم سلام.

من احمد طلایی هستم.

طی چند سال اخیر افراد باهوش زیادی رو میشناسم که از طریق مهارت فارکس با یک تیر دو نشان میزنند

یعنی در کنار درآمد پر ریسک فارکس یک درآمد کم ریسک اما زیاد را تجربه می کنند

شاید خودت هم یکی از اون افراد باشی اما این وسط افراد بسیار باهوش تری هم وجود دارند که وقتی نیاز و علاقه مردم را به سرمایه گذاری در بازار فارکس دیدن، اومدن و تبدیل به مدرس بازار مالی شدن!

اینجوری هم ترید میکنن و هم شناخته میشن و به راحتی از طریق تدریس و سایر خدمات تولید محتوای فضای فارکس به راحتی درآمد بالا را تجربه میکنند! تحقیقات نشون داده که مدرسین فارکس بیش از ۲ تا ۳ برابر سود ترید را از فروش دوره ها و کمپین هاشون به دست میارن!!

بازار تدریس فارکس و فعالیت در زمینه خدماتی مثل تولید محتوا در زمینه ترید با توجه به نیاز شدن درآمد دلاری و افزایش تقاضا برای یادگیری این تخصص، امروز فرصت بی نظیریست که بتوانی به راحتی از این بازار گسترده کسب درآمدی عالی و چه بسا بعد از مدتی بیشتر از سود ماهانه درآمد کسب کنید

ولی خبر تلخ اینه ۹۰٪ افراد در این مسیر شکست میخورن

من به عینا دیدم افرادی رو که با خودشون میگن : خب من که تجربه و مهارتم بیشتر از فلانیه! وقتی اون ۱۰۰کا فالور داره ، پس من حتما میتونم موفق تر و بهتر عمل کنم ولی وقتی میاد توی بازی شکست میخوره!

چون با اینکه این مسیر موفقیت بیشتری رو بهت میده ، اما به سادگی اون موفقیت و شهرت رونمیزاره توی مشتت!

برای مدرس شدن و فعالیت در زمینه زیرشاخه های آن و تبدیل شدن به اون ۱۰ درصد موفق و مشهور باید مهارتی بلد باشی که در کنار مهارت و هوش تریدت، موفقیتت رو تضمنی کنه!

من امروز میخوام اون مهارت و مسیر هوشمندی که تورو به موفقیت در این حوزه میرسونه رو به صورت کاملا رایگان بهت بگم!

وبیناری که برات تدارک دیدم صفر تا صد این مسیر رو به صورت کاملا دقیق و برنامه ریزی شده بهت نشون میده و خودم شخصا بهت یاد میدم چطور باید یک مدرس ترید موفق باشی تا بتونی درامدت رو از اینی که هست حداقل ۲ برابر کنی! همین الان روی لینک  کلیک کن و توی وبینار ثبت نام کن

دلیل باز پرداخت