به ازای مشاهده هر صفحه از وب سایت خانه کیفیت ایرانیان، مبلغ 1,000 تومان کیف پول شما شارژ خواهد شد و می توانید اقدام به خرید محصولات خانه کیفیت نمایید.

برای استفاده از این قابلیت، ابتدا لاگین کنید. ورود / عضویت

جشنواره پاییزه خانه کیفیت ایرانیان

شما میتوانید با وارد کردن شماره موبایل خود یک کد تخفیف ۵۰% جهت استفاده از تالار معاملاتی از ما هدیه بگیرید.بریم کد تخفیف بگیریم

تالار معاملاتی چیست؟

تالار معاملاتی یا همان اتاق ترید زنده، یک فضای بسیار پویا و جذاب به صورت آنلاین هست که معامله گران حرفه ای حضور دارند و معاملاتی را براساس استراتژی خودشان انجام می دهند و شرکت کنندگان عادی و حاضران در تالار میتوانند بدون هیچ دانشی اساسی از معامله بر اساس تحلیل بهترین معامله گران در نقاط تحلیل شده وارد و در نقاط درست خارج شوند و از داشتن یک سرمایه گذاری مطمئن لذت ببرند. همچنین این تالار فرصتی را برای معامله گران تازه وارد و یا در سطح متوسط فراهم کرده تا علاوه بر تحلیل خودشان، از تحلیل بهترین اساتید استفاده کرده و تجربه و دانش کسب کنند.

استفاده از تالار معملاتی چه مزایایی دارد؟

  • دریافت سیگنال زنده و مطمئن ( به جهت سرمایه گذاری توسط خود معامله گر حرفه ای)
  • تعیین دقیق نقاط ورود و خروج به بازار
  • دریافت دیدگاه معامله گران حرفه ای
  • سود دهی مستمر در کوتاه مدت و بلند مدت
  • دریافت گزارش هفتگی از برایند معاملات

معاملاتی که در تالار معاملاتی توسط معامله گران انجام می شود، با دقت تمام مدیریت سرمایه آن ها بر حسب قوانین مشخص رعایت می شود.

نحوه کار تالار برای معامله گران تازه وارد

اگر شما خیلی حرفه ای نیستید و نیاز به حضور یک راهنما در کنار خود دارید ، تالار معاملاتی دقیقا یک راهنمای کامل برای شماست. منتورها شش روز در هفته و به صورت دو شیفت در کنار شما هستند که در معاملات در کنار شما باشند.

اگر از ورود به معاملات ترس دارید و یا به تحلیل های خود اعتماد ندارید، تالار معاملاتی دقیقا به شما اعتماد به نفس ورود به معامله را می دهد چرا که شما خیلی راحت می توانید در معاملاتی که تریدرها ورود میکنند در همان نقطه وارد معامله شوید. با این مدل به مرور ترس شما از معامله کم میشود و به تحلیل و معاملات خود اعتماد خواهید کرد و با ترس از معامله و عدم اطمینان به تحلیل هایتان خداحافظی میکنید.

نحوه استفاده از تالار معاملاتی برای معامله گران متوسط تا حرفه ای

تنها کاری که نیاز هست شما انجام دهید این است که ببینید تریدرها با چه مدلی در حال ترید هستند و سفارش هایی که آن ها بعد از تحلیل ثبت می کنند، شما هم آن ها را در صرافی خودتان با مدیریت ریسک مشخص خودتان ثبت کنید و از سود و زیان احتمالی آن معامله بهره مند شوید.

 مسلما تالار به دلیل تعداد و تنوع معامله گران، دیدگاه شما را نسبت به تحلیل و ترید گسترده می کند و در نهایت شما اگر تریدر حرفه ای باشید که می توانید استراتژی خودتان را برای ورود و خروج از معاملات، شخصی سازی کنید و در واقع تنوع دیدگاه تریدر ها یک الگوی بسیار قوی برای بهینه سازی استراتژی معاملاتی شما می باشد.

هدف از ایجاد تالار، بی نیاز شدن شما از تمام کانال های سیگنال است و در نهایت شما بتوانید خودتان به یک تحلیل گر و تریدر خوب تبدیل شوید.

دلیل باز پرداخت