شرکت در دوره مبانی فارکس

هزینه ثبت نام در دوره ۳۰ دلار است که به مناسبت ۱۰ سالگی خانه کیفیت، می توانید با ۱ دلار ثبت نام کنید.

  • جهت پرداخت شهریه دوره مبانی "فارکس"، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

  • قیمت: 24,000 تومان

اطلاعات دوره و برنامه کلاسی


جلسه


روز برگزاری


ساعت برگزاری


۱


شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰


۱۶ الی ۱۷:۳۰


۲


شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰


۱۸ الی ۱۹:۳۰


۳


یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰


۱۶ الی ۱۷:۳۰


۴


یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰


۱۸ الی ۱۹:۳۰

درباره مدرس

احمد طلایی

  • مدرس بازارهای مالی
  • مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری
  • فعال و معامله گر بازارهای مالی داخلی و بین الملل

دانلود PDF رزومه کامل استاد احمد طلایی

بازارهای سرمایه دنیایی جذاب دارند. دنیایی که امکان رسیدن به خواسته های مالی و حتی زیباتر شدن خواسته های معنوی را فراهم می کند. بر خلاف خیلی از مهارت ها که محدودیت هایی در رشد مالی افراد دارند، دنیای بازارهای مالی، نامحدود است. رویاها در این بازار از نظر علم ریاضی کاملا قابل تحقق هستند. پتانسیل های این دست بازارها به حدی است که می توان در مدت زمانی کوتاه به بزرگترین آرزوهای مالی دست یافت. بازارهایی که در آن احتمال سودهای چند میلیون درصدی در سال وجود دارد. اما آیا این سود نصیب کسی شده است؟ می تواند این موضوع شبیه داستان علم کیمیا باشد که می خواست مس را به طلا تبدیل کند؟ آیا این بازار مانند قمار می ماند؟ آیا زمانی که سود می کنیم برنده و در هنگام ضرر ما بازنده هستیم؟

وقتی در مورد احتمالات صحبت می کنیم، تحقق سود بسیار در این بازارها ممکن می شود. در یک بازی ۹۰ دقیقه ای فوتبال احتمال به ثمر نشستن ۹۰ گل وجود دارد ولی ما بازی ای با این تعداد گل نمی بینیم. نه تنها با این تعداد بلکه معمولا بازیها را با تعداد گل کمتر از ۱۰ یا حتی ۵ می بینیم. وقتی در بازار سرمایه بخواهیم واقع بین باشیم قطعا داشتن سودهای قابل توجه در زمان کم میسر نیست. حرکت بسمت سود کلان قطعا احتمال ریسک و زیان را افزایش خواهد داد. باید بدانیم که اصل مهم در هر سرمایه گذاری ابتدا حفظ دارایی و پول است سپس رشد آن.

برخی در بازارهای مالی به دنبال کیمیا هستند. مرتب به این در و آن در می زنند تا راه میانبر را پیدا کنند. این گروه در سرابی از ثروت بسر می برند و برای رسیدن به آن انرژی و سرمایه فراوانی را از دست می دهند. در حالی که موفقیت در این بازارها پیچیدگی زیادی ندارد. این مسیر شاید در ابتدا کمی زمان بر بنظر برسد ولی می تواند ایمن، مطمئن و سودآور باشد. راز موفقیت یادگیری پیوسته و اصولی است. سپس تجربه اندوزی و در نهایت رفتار معقول و حرفه ای داشتن و بهره بردن از آموزه هایی که داشته ایم.

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۱۹۱۲۶۶۰۰ تماس بگیرید.